Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
každý s každým
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Barbora Slavětínská
Post
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
63
Starty
1.liga mladších dorostenek M
01.05. [AX128]
V. Meziříčí - Bohunice
28 : 20
1 branek
18.04. [AX117]
Poruba - Bohunice
26 : 30
2 branek
10.04. [AX112]
Bohunice - Otrokovice
25 : 25
0 branek
20.03. [AX099]
Bohunice - Olomouc
21 : 31
1 branek
13.03. [AX095]
Kunovice - Bohunice
37 : 21
1 branek
06.03. [AX086]
Bohunice - Zábřeh
24 : 27
1 branek
14.02. [AX072]
Bohunice - Zlín
20 : 21
0 branek
28.11. [AX062]
Bohunice - V. Meziříčí
23 : 26
1 branek
14.11. [AX051]
Bohunice - Poruba
27 : 38
3 branek
08.11. [AX046]
Otrokovice - Bohunice
35 : 27
3 branek
31.10. [AX040]
Bohunice - Veselí n.M.
20 : 20
0 branek
25.10. [AX033]
Olomouc - Bohunice
29 : 14
0 branek
10.10. [AX029]
Bohunice - Kunovice
22 : 23
0 branek
03.10. [AX020]
Zábřeh - Bohunice
26 : 20
1 branek
18.09. [AX018]
Bohunice - Vlčnov
21 : 10
1 branek
12.09. [AX007]
Karviná - Bohunice
30 : 23
2 branek
Žákovská liga starších žaček
24.01. [AZ039]
Bohunice st. - Veselí n.M.
12 : 17
1 branek
24.01. [AZ037]
Astra - Bohunice st.
16 : 17
3 branek
24.01. [AZ035]
Bohunice st. - H. Brod
15 : 21
2 branek
24.01. [AZ032]
Písek - Bohunice st.
19 : 10
0 branek
Divize žákyň
29.05. [LG073]
Bohunice ml. - Bohunice st.
14 : 24
0 branek
02.05. [LG064]
Bystřice n.P. - Bohunice st.
10 : 16
5 branek
24.04. [LG062]
Bohunice st. - Třebíč st.
19 : 18
7 branek
10.04. [LG058]
Bohunice st. - Bohunice ml.
21 : 17
3 branek
21.11. [LG052]
Bohunice st. - Měnín ml.
27 : 6
2 branek
15.11. [LG046]
Bohunice st. - Měnín st.
20 : 5
5 branek
07.11. [LG043]
Bohunice st. - Bystřice n.P.
16 : 13
1 branek
24.10. [LG032]
Bohunice ml. - Bohunice st.
15 : 24
4 branek
11.10. [LG024]
Měnín ml. - Bohunice st.
4 : 28
2 branek
03.10. [LG018]
Měnín st. - Bohunice st.
6 : 28
7 branek
Další
Předchozí kola
jarní část - 10. kolo - výsledky
video
online
D.Králové B - Pardubice "B"
6.6. 11:00
video
online
Ž. Brod - SK Turnov
19 : 16
video
online
Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
10
9
0
1
315 : 223
18
2
D.Králové B
9
6
1
2
273 : 212
13
3
Ž. Brod
10
6
1
3
218 : 217
13
4
Pardubice "B"
9
4
0
5
195 : 195
8
5
SK Turnov
10
2
0
8
227 : 265
4
6
Ledeč n. S. "B"
10
1
0
9
194 : 310
2
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
58
Jiří Šimek
1.HK Dvůr Králové "B"
49
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
42
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miloslav Jůza
1.HK Dvůr Králové "B"
14
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
13
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kulich
SK Casino Turnov
28
Marek Ouvín
SK Casino Turnov
22
Ondřej Kulich
SK Casino Turnov
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.