Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Rozpis soutěže
každý s každým
Krajské školní ligy
Vojtěch Bělohlav
Post
Mateřský klub
Dukla Praha
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
39
Starty
ZUBR Extraliga
24.04. [AA179]
Dvůr Králové - Třeboň
20 : 26
2 branek
03.04. [AA157]
Dvůr Králové - Frýdek-Místek
33 : 28
0 branek
27.03. [AA173]
Třeboň - Dvůr Králové
29 : 22
0 branek
06.03. [AA130]
Dukla - Dvůr Králové
41 : 21
1 branek
27.02. [AA123]
Dvůr Králové - Zubří
25 : 30
1 branek
20.02. [AA110]
Dvůr Králové - Frýdek-Místek
19 : 18
0 branek
13.02. [AA108]
Třeboň - Dvůr Králové
29 : 25
0 branek
10.02. [AA097]
Dvůr Králové - Přerov
22 : 20
0 branek
06.02. [AA096]
Dvůr Králové - Kopřivnice
23 : 26
0 branek
11.12. [AA086]
Plzeň - Dvůr Králové
35 : 21
0 branek
21.11. [AA064]
Dvůr Králové - Dukla
27 : 28
2 branek
14.11. [AA057]
Zubří - Dvůr Králové
45 : 20
1 branek
07.11. [AA053]
Dvůr Králové - Karviná
23 : 36
1 branek
25.10. [AA044]
Frýdek-Místek - Dvůr Králové
33 : 28
0 branek
21.10. [AA070]
Dvůr Králové - Lovosice
15 : 31
3 branek
17.10. [AA042]
Dvůr Králové - Třeboň
30 : 27
0 branek
11.10. [AA031]
Přerov - Dvůr Králové
35 : 22
5 branek
13.09. [AA009]
Dvůr Králové - Hranice
22 : 28
1 branek
05.09. [AA004]
Lovosice - Dvůr Králové
30 : 16
0 branek
29.08. [AA119]
Karviná - Dvůr Králové
35 : 20
3 branek
2.liga mužů SVČ
01.05. [AD124]
Louny - Dukla j.
33 : 26
0 branek
19.03. [AD102]
Chomutov - Dukla j.
20 : 26
1 branek
28.02. [AD080]
Slavia - Dukla j.
25 : 23
5 branek
14.02. [AD069]
Hr.Králové - Dukla j.
33 : 34
7 branek
12.09. [AD011]
Kolín - Dukla j.
29 : 20
1 branek
Český pohár mužů
17.11. [AN052]
Ledeč n.S. - Dvůr Králové
27 : 31
5 branek
Předchozí kola
jarní část - 6. kolo - výsledky
video
online
Pardubice - Ledeč n. S.
15.4. 16:00
video
online
Velké Meziříčí - H.Brod
13 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
1
1
0
0
14 : 13
2
2
Velké Meziříčí
2
1
0
1
31 : 27
2
3
Ledeč n. S.
0
0
0
0
0 : 0
0
4
Pardubice
1
0
0
1
13 : 18
0
Tabulka střelců
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
7
Simona Valentová
SHK D-P Pardubice
7
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Aneta Zářecká
SHK D-P Pardubice
1
Petra Nováková
Jiskra Havl. Brod
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavla Sankotová
SHK D-P Pardubice
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.