Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Rozpis soutěže
každý s každým
Krajské školní ligy
Tomáš Voslař
Post
Mateřský klub
TJ Náchod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
20
Starty
1.liga mužů
01.05. [AB121]
Náchod - N.Veselí
23 : 28
0 branek
24.04. [AB120]
Náchod - Košutka A
31 : 32
0 branek
11.04. [AB132]
Karviná j. - Náchod
32 : 26
1 branek
10.04. [AB110]
Ostrava - Náchod
27 : 28
0 branek
27.03. [AB107]
Náchod - Litovel
37 : 32
0 branek
07.03. [AB088]
Chodov - Náchod
32 : 26
0 branek
27.02. [AB081]
Náchod - Napajedla A
29 : 19
3 branek
21.02. [AB077]
Kostelec A - Náchod
27 : 24
1 branek
13.02. [AB068]
Náchod - Bystřice A
25 : 28
0 branek
21.11. [AB066]
Náchod - Karviná j.
28 : 28
1 branek
07.11. [AB054]
Košutka A - Náchod
28 : 25
0 branek
26.09. [AB022]
Náchod - Chodov
27 : 24
0 branek
19.09. [AB015]
Napajedla A - Náchod
34 : 33
1 branek
12.09. [AB011]
Náchod - Kostelec A
23 : 23
0 branek
06.09. [AB002]
Bystřice A - Náchod
29 : 18
0 branek
Český pohár mužů
25.11. [AN067]
Náchod - Lovosice
18 : 25
0 branek
30.09. [AN030]
Hr.Králové - Náchod
29 : 31
0 branek
Oblastní přebor - muži
23.05. [IA024]
Náchod "B" - Ledeč n. S. "B"
51 : 23
7 branek
22.05. [IA023]
Náchod "B" - Pardubice "B"
27 : 20
1 branek
16.05. [IA021]
D.Králové B - Náchod "B"
35 : 34
0 branek
07.05. [IA019]
Náchod "B" - SK Turnov
39 : 21
3 branek
27.11. [IA014]
Náchod "B" - Ž. Brod
29 : 25
0 branek
31.10. [IA011]
Náchod "B" - D.Králové B
29 : 24
1 branek
25.10. [IA010]
Pardubice "B" - Náchod "B"
14 : 21
1 branek
Předchozí kola
jarní část - 6. kolo - výsledky
video
online
Pardubice - Ledeč n. S.
15.4. 16:00
video
online
Velké Meziříčí - H.Brod
13 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
1
1
0
0
14 : 13
2
2
Velké Meziříčí
2
1
0
1
31 : 27
2
3
Ledeč n. S.
0
0
0
0
0 : 0
0
4
Pardubice
1
0
0
1
13 : 18
0
Tabulka střelců
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
7
Simona Valentová
SHK D-P Pardubice
7
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Aneta Zářecká
SHK D-P Pardubice
1
Petra Nováková
Jiskra Havl. Brod
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavla Sankotová
SHK D-P Pardubice
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.