Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
každý s každým
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Vojtěch Štěch
Post
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
47
Počet branek
226
Starty
ZUBR Extraliga
08.05. [AA184]
Třeboň - Frýdek-Místek
28 : 27
0 branek
03.04. [AA176]
Třeboň - Přerov
22 : 28
0 branek
13.02. [AA108]
Třeboň - Dvůr Králové
29 : 25
0 branek
10.02. [AA098]
Kopřivnice - Třeboň
29 : 26
0 branek
06.02. [AA095]
Třeboň - Plzeň
29 : 28
0 branek
21.11. [AA065]
Zubří - Třeboň
32 : 16
2 branek
15.11. [AA056]
Karviná - Třeboň
31 : 27
0 branek
2 liga mužů JZČ
08.05. [AC131]
Třeboň B - Strakonice
23 : 27
7 branek
01.05. [AC122]
Třeboň B - Bohemians
25 : 22
3 branek
24.04. [AC120]
Ledeč n.S. - Třeboň B
25 : 24
6 branek
10.04. [AC109]
Třeboň B - Praha 4
23 : 23
0 branek
27.03. [AC108]
Třeboň B - Bolevec A
27 : 24
1 branek
21.03. [AC098]
Sez. Ústí - Třeboň B
21 : 21
3 branek
13.03. [AC095]
Třeboň B - Loko Plzeň j.
21 : 26
6 branek
07.03. [AC087]
VŠ Plzeň A - Třeboň B
22 : 24
1 branek
21.02. [AC076]
Rokycany - Třeboň B
22 : 30
6 branek
22.11. [AC065]
Strakonice - Třeboň B
19 : 19
4 branek
10.10. [AC032]
Třeboň B - Sez. Ústí
18 : 12
0 branek
04.10. [AC029]
Loko Plzeň j. - Třeboň B
19 : 20
0 branek
27.09. [AC021]
Třeboň B - VŠ Plzeň A
26 : 21
0 branek
1.liga starších dorostenců
01.05. [AG122]
Třeboň - Karviná
29 : 33
10 branek
25.04. [AG120]
Bohunice - Třeboň
31 : 34
6 branek
10.04. [AG109]
Třeboň - N.Veselí
39 : 39
14 branek
27.03. [AG108]
Třeboň - Ostrava
28 : 24
6 branek
20.03. [AG098]
Kopřivnice - Třeboň
25 : 24
6 branek
14.03. [AG095]
Třeboň - Loko Plzeň
32 : 34
7 branek
06.03. [AG087]
Jičín - Třeboň
33 : 26
7 branek
05.03. [AG131]
Třeboň - Zubří
24 : 31
6 branek
27.02. [AG082]
Třeboň - Vsetín
37 : 20
14 branek
20.02. [AG076]
Lovosice - Třeboň
25 : 33
7 branek
Další
Předchozí kola
jarní část - 10. kolo - výsledky
video
online
D.Králové B - Pardubice "B"
6.6. 11:00
video
online
Ž. Brod - SK Turnov
19 : 16
video
online
Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
10
9
0
1
315 : 223
18
2
D.Králové B
9
6
1
2
273 : 212
13
3
Ž. Brod
10
6
1
3
218 : 217
13
4
Pardubice "B"
9
4
0
5
195 : 195
8
5
SK Turnov
10
2
0
8
227 : 265
4
6
Ledeč n. S. "B"
10
1
0
9
194 : 310
2
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
58
Jiří Šimek
1.HK Dvůr Králové "B"
49
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
42
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miloslav Jůza
1.HK Dvůr Králové "B"
14
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
13
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kulich
SK Casino Turnov
28
Marek Ouvín
SK Casino Turnov
22
Ondřej Kulich
SK Casino Turnov
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.