Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Rozpis soutěže
každý s každým
Krajské školní ligy
Michal Wurm
Post
Mateřský klub
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1985
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
92
Starty
2 liga mužů JZČ
09.05. [AC132]
Bohemians - Ledeč n.S.
29 : 21
1 branek
01.05. [AC121]
Ledeč n.S. - Praha 4
23 : 34
11 branek
24.04. [AC120]
Ledeč n.S. - Třeboň B
25 : 24
1 branek
11.04. [AC110]
Bolevec A - Ledeč n.S.
25 : 25
2 branek
27.03. [AC107]
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
29 : 26
9 branek
21.03. [AC099]
Loko Plzeň j. - Ledeč n.S.
25 : 22
6 branek
13.03. [AC094]
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň A
21 : 26
5 branek
21.02. [AC077]
Písek - Ledeč n.S.
28 : 20
2 branek
13.02. [AC068]
Ledeč n.S. - Strakonice
35 : 24
0 branek
15.11. [AC055]
Praha 4 - Ledeč n.S.
32 : 18
1 branek
07.11. [AC054]
Třeboň B - Ledeč n.S.
24 : 24
1 branek
24.10. [AC044]
Ledeč n.S. - Bolevec A
29 : 28
9 branek
18.10. [AC041]
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
34 : 22
6 branek
10.10. [AC033]
Ledeč n.S. - Loko Plzeň j.
27 : 24
4 branek
04.10. [AC028]
VŠ Plzeň A - Ledeč n.S.
21 : 19
3 branek
05.09. [AC002]
Strakonice - Ledeč n.S.
21 : 20
4 branek
Český pohár mužů
17.11. [AN052]
Ledeč n.S. - Dvůr Králové
27 : 31
3 branek
28.09. [AN040]
Ledeč n.S. - N.Veselí
24 : 18
3 branek
30.08. [AN016]
D. Cerekev - Ledeč n.S.
18 : 30
2 branek
Oblastní přebor - muži
05.06. [IA027]
Ledeč n. S. "B" - D.Králové B
26 : 33
8 branek
23.05. [IA024]
Náchod "B" - Ledeč n. S. "B"
51 : 23
2 branek
03.10. [IA006]
Ledeč n. S. "B" - Náchod "B"
13 : 21
5 branek
Předchozí kola
jarní část - 6. kolo - výsledky
video
online
Pardubice - Ledeč n. S.
15.4. 16:00
video
online
Velké Meziříčí - H.Brod
13 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
1
1
0
0
14 : 13
2
2
Velké Meziříčí
2
1
0
1
31 : 27
2
3
Ledeč n. S.
0
0
0
0
0 : 0
0
4
Pardubice
1
0
0
1
13 : 18
0
Tabulka střelců
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
7
Simona Valentová
SHK D-P Pardubice
7
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Aneta Zářecká
SHK D-P Pardubice
1
Petra Nováková
Jiskra Havl. Brod
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavla Sankotová
SHK D-P Pardubice
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.