Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - starší žáci
Rozpis soutěže
každý s každým
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Oblastní přebor - starší žáci
podzimní část - 1. kolo
5.9.2009
10:00
IC001
HC SKP Pardubice
-
Slavia Hradec Králové
Jaroslav Dostál
,
Jaroslav Dostál
,
10.9.2009
17:30
IC002
HBC Jičín
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Josef Pluhař
,
Miloš Podzimek
,
7.11.2009
10:00
IC003
1.HK Dvůr Králové
-
HBC Jičín
Radomír Bartušek
,
Vlastimil Vlk
,
12.9.2009
10:00
IC004
SOKOL Chrudim
-
HC SKP Pardubice
Josef Holenda
,
Milan Illmann
,
13.9.2009
09:00
IC005
HC TJ Náchod "A"
-
HBC Jičín
Jaroslav Dostál
,
Jaroslav Dostál
,
13.9.2009
10:45
IC006
HC TJ Náchod "B"
-
HBC Jičín
Jaroslav Dostál
,
Jaroslav Dostál
,
podzimní část - 2. kolo
19.9.2009
11:00
IC007
Slavia Hradec Králové
-
1.HK Dvůr Králové
Miloš Podzimek
,
Josef Pluhař
,
20.9.2009
10:00
IC008
SOKOL Chrudim
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
26.9.2009
10:00
IC009
1.HK Dvůr Králové
-
SOKOL Chrudim
Vlastimil Vlk
,
Aleš Podzimek
,
8.11.2009
12:00
IC010
Slavia Hradec Králové
-
HC TJ Náchod "A"
Lenka Petružálková
,
8.11.2009
14:00
IC011
Slavia Hradec Králové
-
HC TJ Náchod "B"
Lenka Petružálková
,
podzimní část - 3. kolo
3.10.2009
16:00
IC012
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
HC TJ Náchod "A"
Miloš Kastner
,
Radomír Bartušek
,
3.10.2009
11:45
IC013
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
HC TJ Náchod "B"
Miloš Kastner
,
Radomír Bartušek
,
3.10.2009
09:00
IC014
HBC Jičín
-
HC SKP Pardubice
Miloš Podzimek
,
Josef Pluhař
,
10.10.2009
10:00
IC015
HC SKP Pardubice
-
1.HK Dvůr Králové
Jaroslav Dostál
,
Zdeněk Vaněček
,
podzimní část - 4. kolo
11.10.2009
09:45
IC016
HC TJ Náchod "A"
-
SOKOL Chrudim
Miloš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
11.10.2009
11:30
IC017
HC TJ Náchod "B"
-
SOKOL Chrudim
Miloš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
11.10.2009
10:00
IC018
HBC Jičín
-
Slavia Hradec Králové
Petr Balatka
,
Aleš Podzimek
,
podzimní část - 5. kolo
18.10.2009
16:30
IC019
Slavia Hradec Králové
-
SOKOL Chrudim
Miloš Podzimek
,
17.10.2009
10:00
IC020
1.HK Dvůr Králové
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Jiří Semerád
,
Jaroslav Dostál
,
24.10.2009
11:00
IC021
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Slavia Hradec Králové
Josef Holenda
,
Vlastimil Vlk
,
24.10.2009
10:00
IC022
SOKOL Chrudim
-
HBC Jičín
Jaroslav Dostál
,
Jaroslav Dostál
,
podzimní část - 6. kolo
25.10.2009
09:00
IC023
HC SKP Pardubice
-
HC TJ Náchod "A"
Jaromír Halíř
,
25.10.2009
12:30
IC024
HC SKP Pardubice
-
HC TJ Náchod "B"
Aleš Podzimek
,
Jaromír Halíř
,
31.10.2009
09:15
IC025
HC TJ Náchod "A"
-
1.HK Dvůr Králové
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
31.10.2009
12:30
IC026
HC TJ Náchod "B"
-
1.HK Dvůr Králové
Arnošt Rykr
,
Vlastimil Vlk
,
podzimní část - 7. kolo
12.11.2009
17:00
IC027
HC TJ Náchod "A"
-
HC TJ Náchod "B"
Arnošt Rykr
,
jarní část - 8. kolo
10.4.2010
10:00
IC029
1.HK Dvůr Králové
-
Slavia Hradec Králové
Vlastimil Vlk
,
Jiří Semerád
,
11.4.2010
10:00
IC030
HC SKP Pardubice
-
SOKOL Chrudim
Jaroslav Dostál
,
Jaroslav Dostál
,
18.4.2010
10:30
IC031
SOKOL Chrudim
-
1.HK Dvůr Králové
Josef Holenda
,
Milan Illmann
,
18.4.2010
14:00
IC056
Slavia Hradec Králové
-
HC SKP Pardubice
Jaroslav Dostál
,
jarní část - 9. kolo
24.4.2010
09:45
IC033
HBC Jičín
-
HC TJ Náchod "A"
Miloš Podzimek
,
Josef Pluhař
,
24.4.2010
11:30
IC034
HBC Jičín
-
HC TJ Náchod "B"
Miloš Podzimek
,
Josef Pluhař
,
1.5.2010
10:45
IC035
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
SOKOL Chrudim
Petr Laštovička
,
5.5.2010
18:00
IC036
Slavia Hradec Králové
-
HBC Jičín
Jaroslav Dostál
,
jarní část - 10. kolo
8.5.2010
10:00
IC037
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
HBC Jičín
Josef Holenda
,
Radomír Bartušek
,
8.5.2010
10:00
IC038
SOKOL Chrudim
-
Slavia Hradec Králové
Josef Horák
,
Jiří Semerád
,
12.5.2010
17:00
IC039
HBC Jičín
-
1.HK Dvůr Králové
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
15.5.2010
16:00
IC040
SOKOL Chrudim
-
HC TJ Náchod "A"
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
15.5.2010
12:00
IC041
SOKOL Chrudim
-
HC TJ Náchod "B"
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
jarní část - 11. kolo
16.5.2010
08:30
IC042
1.HK Dvůr Králové
-
HC TJ Náchod "A"
Vlastimil Vlk
,
Jiří Semerád
,
16.5.2010
12:00
IC043
1.HK Dvůr Králové
-
HC TJ Náchod "B"
Vlastimil Vlk
,
Jiří Semerád
,
16.5.2010
10:00
IC044
HC SKP Pardubice
-
HBC Jičín
Miloš Podzimek
,
Radomír Bartušek
,
jarní část - 12. kolo
22.5.2010
09:15
IC045
HC TJ Náchod "A"
-
HC SKP Pardubice
Jaroslav Dostál
,
Ondřej Neuvirth
,
22.5.2010
12:45
IC046
HC TJ Náchod "B"
-
HC SKP Pardubice
Jaroslav Dostál
,
Ondřej Neuvirth
,
23.5.2010
09:30
IC047
HC TJ Náchod "A"
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Miloš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
23.5.2010
12:00
IC048
HC TJ Náchod "B"
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Miloš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
jarní část - 13. kolo
23.5.2010
10:00
IC049
HBC Jičín
-
SOKOL Chrudim
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
30.5.2010
10:00
IC050
Slavia Hradec Králové
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Josef Pluhař
,
3.6.2010
16:30
IC051
HC TJ Náchod "A"
-
HC TJ Náchod "B"
Arnošt Rykr
,
5.6.2010
09:00
IC052
HC TJ Náchod "A"
-
Slavia Hradec Králové
Radovan Kábrt
,
5.6.2010
11:00
IC053
HC TJ Náchod "B"
-
Slavia Hradec Králové
Radovan Kábrt
,
jarní část - 14. kolo
12.6.2010
09:00
IC028
HC SKP Pardubice
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Jaromír Halíř
,
Miloš Kastner
,
5.6.2010
09:30
IC054
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
1.HK Dvůr Králové
Josef Holenda
,
Radomír Bartušek
,
6.6.2010
10:00
IC055
1.HK Dvůr Králové
-
HC SKP Pardubice
Aleš Podzimek
,
Ondřej Neuvirth
,
12.6.2010
11:45
IC056
HC SKP Pardubice
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Jaromír Halíř
,
Miloš Kastner
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.