Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
každý s každým
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jaromír Halíř
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové n.L.
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
9.5. 17:00
AC132
Bohemians - Ledeč n.S.
29 : 21
13.2. 15:30
AC068
Ledeč n.S. - Strakonice
35 : 24
24.10. 15:30
AC044
Ledeč n.S. - Bolevec A
29 : 28
13.9. 19:00
AC007
Praha 4 - Loko Plzeň j.
34 : 20
2.liga mužů SVČ
28.3. 17:00
AD106
Slavia - TJ Sokol Bělá
19 : 21
14.3. 17:00
AD092
Pardubice - Chomutov
28 : 29
6.3. 17:00
AD086
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
18 : 22
28.2. 17:00
AD082
Hr.Králové - Jablonec A
22 : 23
13.2. 13:00
AD068
Kolín - Pardubice
30 : 28
21.11. 17:00
AD062
TJ Sokol Bělá - Jablonec A
18 : 21
17.11. 18:30
AD064
Ml. Boleslav - Dukla j.
29 : 28
24.10. 13:00
AD044
Kolín - Ml. Boleslav
30 : 18
17.10. 18:00
AD042
Ml. Boleslav - Hr.Králové
26 : 26
27.9. 17:00
AD021
Hr.Králové - Most
25 : 28
20.9. 17:00
AD013
Pardubice - Ústí n.L.
34 : 23
1.liga starších dorostenců
10.4. 16:00
AG113
Jičín - Dukla
40 : 36
20.3. 15:00
AG102
Lovosice - Dukla
28 : 46
28.11. 20:00
AG074
Jičín - Kopřivnice
35 : 32
7.11. 16:00
AG050
Jičín - Lovosice
43 : 21
10.10. 14:00
AG036
Dukla - Lovosice
34 : 19
5.9. 16:00
AG006
Jičín - Loko Plzeň
33 : 29
2.liga starších dorostenců Č
15.11. 16:00
AH057
Chrudim - Ml.Boleslav
35 : 16
17.10. 14:00
AH042
Ml.Boleslav - L.Vršovice
31 : 21
11.10. 16:00
AH035
Chrudim - Chodov
28 : 21
12.9. 11:00
AH011
Náchod - Plzenec
41 : 11
1.liga mladších dorostenců Č
1.5. 16:00
AJ126
Jičín - S.Vršovice
30 : 15
10.4. 14:00
AJ113
Jičín - Dukla
30 : 23
20.3. 13:00
AJ102
Lovosice - Dukla
19 : 23
6.3. 13:00
AJ086
Ml. Boleslav - Loko Plzeň
21 : 33
17.11. 16:30
AJ064
Ml. Boleslav - Dukla
18 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 10. kolo - výsledky
video
online
D.Králové B - Pardubice "B"
6.6. 11:00
video
online
Ž. Brod - SK Turnov
19 : 16
video
online
Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
10
9
0
1
315 : 223
18
2
D.Králové B
9
6
1
2
273 : 212
13
3
Ž. Brod
10
6
1
3
218 : 217
13
4
Pardubice "B"
9
4
0
5
195 : 195
8
5
SK Turnov
10
2
0
8
227 : 265
4
6
Ledeč n. S. "B"
10
1
0
9
194 : 310
2
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
58
Jiří Šimek
1.HK Dvůr Králové "B"
49
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
42
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miloslav Jůza
1.HK Dvůr Králové "B"
14
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
13
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kulich
SK Casino Turnov
28
Marek Ouvín
SK Casino Turnov
22
Ondřej Kulich
SK Casino Turnov
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.