Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jaromír Halíř
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové n.L.
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenců Č
7.11. 14:00
AJ050
Jičín - Lovosice
33 : 26
17.10. 16:00
AJ042
Ml. Boleslav - Třeboň
32 : 22
10.10. 12:00
AJ036
Dukla - Lovosice
27 : 20
12.9. 14:00
AJ011
Náchod - Dukla
24 : 19
5.9. 14:00
AJ006
Jičín - Loko Plzeň
41 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
8.5. 12:00
AL053
Náchod B - Č.Budějovice
22 : 34
Český pohár mužů
30.8. 16:30
AN001
SK Turnov - Hr.Králové
29 : 30
Žákovská liga starších žáků
14.2. 15:00
AO112
Náchod "A" - Kopřivnice A
20 : 22
14.2. 11:30
AO109
Rožnov p/R - Náchod "A"
15 : 27
14.2. 10:00
AO108
Rožnov p/R - Kopřivnice A
17 : 25
2.liga žen Č
18.4. 17:00
AS079
Astra - Ústí n.L.
24 : 23
1.liga starších dorostenek
14.3. 15:00
AU092
Liberec - HC Plzeň
22 : 28
3.10. 14:30
AU024
Liberec - Poruba
26 : 30
2.liga starších dorostenek
15.11. 14:00
AV025
Chrudim - S.Vršovice
19 : 23
11.10. 14:00
AV015
Chrudim - Astra
37 : 25
1.liga mladších dorostenek Č
14.11. 16:30
AW050
Pardubice - HC Plzeň
18 : 27
Český pohár žen
30.8. 18:30
AY001
Turnov - Kobylisy
20 : 26
Společná regionální liga
3.10. 18:00
CR024
Ž. Brod - L.Vršovice A
24 : 24
Oblastní přebor - muži
12.6. 10:15
IA030
Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
23 : 24
29.5. 10:30
IA026
Ledeč n. S. "B" - Ž. Brod
19 : 25
24.4. 17:00
IA017
SK Turnov - Pardubice "B"
25 : 29
25.10. 10:00
IA010
Pardubice "B" - Náchod "B"
14 : 21
25.9. 19:45
IA005
SK Turnov - Ž. Brod
16 : 17
19.9. 18:00
IA004
Ž. Brod - Ledeč n. S. "B"
24 : 21
19.9. 14:00
IA003
SK Turnov - Ledeč n. S. "B"
34 : 20
Oblastní přebor - starší žáci
12.6. 11:45
IC056
Pardubice - Ledeč
16 : 14
12.6. 09:00
IC028
Pardubice - Ledeč
17 : 19
15.5. 16:00
IC040
Chrudim - Náchod "A"
17 : 31
15.5. 12:00
IC041
Chrudim - Náchod "B"
37 : 27
25.10. 12:30
IC024
Pardubice - Náchod "B"
33 : 10
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 10. kolo - výsledky
video
online
D.Králové B - Pardubice "B"
6.6. 11:00
video
online
Ž. Brod - SK Turnov
19 : 16
video
online
Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
10
9
0
1
315 : 223
18
2
D.Králové B
9
6
1
2
273 : 212
13
3
Ž. Brod
10
6
1
3
218 : 217
13
4
Pardubice "B"
9
4
0
5
195 : 195
8
5
SK Turnov
10
2
0
8
227 : 265
4
6
Ledeč n. S. "B"
10
1
0
9
194 : 310
2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.