Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Rozpis soutěže
každý s každým
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jaromír Halíř
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové n.L.
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenců Č
7.11. 14:00
AJ050
Jičín - Lovosice
33 : 26
17.10. 16:00
AJ042
Ml. Boleslav - Třeboň
32 : 22
10.10. 12:00
AJ036
Dukla - Lovosice
27 : 20
12.9. 14:00
AJ011
Náchod - Dukla
24 : 19
5.9. 14:00
AJ006
Jičín - Loko Plzeň
41 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
8.5. 12:00
AL053
Náchod B - Č.Budějovice
22 : 34
Český pohár mužů
30.8. 16:30
AN001
SK Turnov - Hr.Králové
29 : 30
Žákovská liga starších žáků
14.2. 15:00
AO112
Náchod "A" - Kopřivnice A
20 : 22
14.2. 11:30
AO109
Rožnov p/R - Náchod "A"
15 : 27
14.2. 10:00
AO108
Rožnov p/R - Kopřivnice A
17 : 25
2.liga žen Č
18.4. 17:00
AS079
Astra - Ústí n.L.
24 : 23
1.liga starších dorostenek
14.3. 15:00
AU092
Liberec - HC Plzeň
22 : 28
3.10. 14:30
AU024
Liberec - Poruba
26 : 30
2.liga starších dorostenek
15.11. 14:00
AV025
Chrudim - S.Vršovice
19 : 23
11.10. 14:00
AV015
Chrudim - Astra
37 : 25
1.liga mladších dorostenek Č
14.11. 16:30
AW050
Pardubice - HC Plzeň
18 : 27
Český pohár žen
30.8. 18:30
AY001
Turnov - Kobylisy
20 : 26
Společná regionální liga
3.10. 18:00
CR024
Ž. Brod - L.Vršovice A
24 : 24
Oblastní přebor - muži
12.6. 10:15
IA030
Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
23 : 24
29.5. 10:30
IA026
Ledeč n. S. "B" - Ž. Brod
19 : 25
24.4. 17:00
IA017
SK Turnov - Pardubice "B"
25 : 29
25.10. 10:00
IA010
Pardubice "B" - Náchod "B"
14 : 21
25.9. 19:45
IA005
SK Turnov - Ž. Brod
16 : 17
19.9. 18:00
IA004
Ž. Brod - Ledeč n. S. "B"
24 : 21
19.9. 14:00
IA003
SK Turnov - Ledeč n. S. "B"
34 : 20
Oblastní přebor - starší žáci
12.6. 11:45
IC056
Pardubice - Ledeč
16 : 14
12.6. 09:00
IC028
Pardubice - Ledeč
17 : 19
15.5. 16:00
IC040
Chrudim - Náchod "A"
17 : 31
15.5. 12:00
IC041
Chrudim - Náchod "B"
37 : 27
25.10. 12:30
IC024
Pardubice - Náchod "B"
33 : 10
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 6. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n. S. - Velké Meziříčí
15.4. 16:00
video
online
Pardubice - H. Brod
15.4. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velké Meziříčí
5
3
0
2
86 : 72
6
2
H. Brod
3
2
0
1
53 : 44
4
3
Ledeč n. S.
3
1
0
2
41 : 51
2
4
Pardubice
3
1
0
2
41 : 54
2
Tabulka střelců
Markéta Partlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
26
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
18
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alexandra Satrapová
Jiskra Havl. Brod
2
Markéta Partlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2
Veronika Kotanová
Jiskra Havl. Brod
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Kluchová
Kovofiniš Ledeč n.S.
10
Markéta Kutíková
SHK D-P Pardubice
2
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.