Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
každý s každým
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Martin Průcha
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
8.5. 14:00
AA183
Dvůr Králové - Přerov
26 : 32
10.4. 17:30
AA167
Plzeň - Kopřivnice
26 : 23
13.2. 16:30
AA104
Dukla - Hranice
27 : 27
6.2. 17:00
AA096
Dvůr Králové - Kopřivnice
23 : 26
6.12. 18:00
AA079
Přerov - Zubří
20 : 37
3.10. 18:00
AA028
Jičín - Frýdek-Místek
24 : 23
26.9. 17:00
AA020
Dvůr Králové - Plzeň
29 : 39
13.9. 11:00
AA007
Přerov - Plzeň
29 : 33
6.9. 10:30
AA006
Jičín - Plzeň
23 : 24
1.liga mužů
15.11. 16:30
AB060
Chodov - Jičín
31 : 23
2.liga mužů SVČ
17.10. 17:00
AD038
Jablonec A - Dukla j.
26 : 22
2.liga starších dorostenců M
6.12. 20:00
AI043
Přerov - Zlín
27 : 27
Český pohár mužů
30.8. 17:00
AN006
Ml. Boleslav - Praha 4
19 : 28
Žákovská liga starších žáků
13.12. 16:40
AO030
D.Králové - Dukla 4
10 : 11
13.12. 16:05
AO029
Chodov - Č.Budějovice A
15 : 16
13.12. 14:20
AO026
Louny - Č.Budějovice A
17 : 18
13.12. 12:00
AO022
Louny - Kopřivnice A
13 : 17
13.12. 10:15
AO019
Kopřivnice A - Chodov
18 : 10
W.H.I.L.
13.3. 15:00
AP117
Písek - Trenčín
25 : 32
21.2. 15:00
AP098
Slavia - Partizánske
38 : 20
22.11. 17:00
AP050
HC Zlín - ŠKP Bratislava
22 : 29
31.10. 17:00
AP035
Veselí n.M. - Inter
36 : 17
19.9. 15:00
AP014
Písek - J.Hradec
27 : 26
1.liga žen
11.4. 15:00
AR114
Č.Budějovice - Otrokovice
26 : 29
6.3. 15:00
AR086
SVŠ Plzeň A - Most
17 : 22
23.11. 19:30
AR060
Č.Budějovice - Zlín j.
11 : 32
27.10. 16:00
AR041
Slavia j. - Olomouc j.
31 : 29
12.9. 13:00
AR007
H.Brod - SVŠ Plzeň A
33 : 20
1.liga starších dorostenek
11.4. 13:00
AU114
Č.Budějovice - HC Plzeň
23 : 33
6.3. 13:00
AU086
SVŠ Plzeň - Spartak Třebíč
22 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 10. kolo - výsledky
video
online
D.Králové B - Pardubice "B"
6.6. 11:00
video
online
Ž. Brod - SK Turnov
19 : 16
video
online
Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
10
9
0
1
315 : 223
18
2
D.Králové B
9
6
1
2
273 : 212
13
3
Ž. Brod
10
6
1
3
218 : 217
13
4
Pardubice "B"
9
4
0
5
195 : 195
8
5
SK Turnov
10
2
0
8
227 : 265
4
6
Ledeč n. S. "B"
10
1
0
9
194 : 310
2
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
58
Jiří Šimek
1.HK Dvůr Králové "B"
49
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
42
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miloslav Jůza
1.HK Dvůr Králové "B"
14
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
13
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kulich
SK Casino Turnov
28
Marek Ouvín
SK Casino Turnov
22
Ondřej Kulich
SK Casino Turnov
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.