Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
každý s každým
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jaroslav Artl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
25.4. 17:00
AC117
Písek - Loko Plzeň j.
20 : 24
24.4. 18:00
AC118
Strakonice - Sez. Ústí
22 : 16
7.3. 16:00
AC087
VŠ Plzeň A - Třeboň B
22 : 24
28.2. 16:30
AC083
Bolevec A - VŠ Plzeň A
21 : 18
2.liga mužů SVČ
2.5. 17:00
AD126
Jablonec A - Most
33 : 17
11.4. 17:00
AD109
Hr.Králové - Ústí n.L.
29 : 36
19.3. 19:00
AD102
Chomutov - Dukla j.
20 : 26
20.2. 16:00
AD078
Pardubice - Slavia
34 : 28
2.liga mužů JM
27.3. 17:00
AE103
H.Brod - Maloměřice A
23 : 29
2.liga starších dorostenců Č
28.3. 15:00
AH108
L.Vršovice - Ml.Boleslav
25 : 24
1.liga mladších dorostenců Č
24.4. 14:30
AJ118
Strakonice - Louny
39 : 27
Český pohár mužů
30.8. 15:30
AN005
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
24 : 32
Žákovská liga starších žáků
13.12. 15:30
AO028
Dukla 4 - Louny
9 : 18
13.12. 13:10
AO024
Č.Budějovice A - Kopřivnice A
14 : 23
13.12. 11:25
AO021
Č.Budějovice A - Dukla 4
21 : 9
13.12. 08:30
AO016
Kopřivnice A - Dukla 4
22 : 9
2.liga žen Č
24.4. 16:15
AS083
Strakonice - Ústí n.L.
15 : 27
17.4. 09:00
AS076
S.Vršovice - Pardubice
29 : 27
27.2. 17:00
AS049
Ústí n.L. - Pardubice
21 : 26
1.liga starších dorostenek
16.3. 15:45
AU098
Slavia - Kobylisy
42 : 22
19.9. 16:00
AU013
Liberec - H.Brod
22 : 22
2.liga starších dorostenek
17.4. 11:00
AV046
S.Vršovice - Astra
29 : 18
17.3. 18:30
AV031
Astra - S.Vršovice
26 : 29
7.3. 14:00
AV032
VŠ Plzeň - Chrudim
19 : 20
1.liga mladších dorostenek Č
22.3. 16:15
AW071
Slavia - Háje
34 : 17
18.3. 18:45
AW098
Slavia - Kobylisy
35 : 21
21.2. 12:00
AW074
Pardubice - Slavia
20 : 46
Český pohár žen
30.8. 17:30
AY003
S.Vršovice - Astra
21 : 33
Žákovská liga starších žaček
18.4. 13:40
AZ125
Zlín "A" - Veselí n.M.
23 : 20
18.4. 09:50
AZ122
Veselí n.M. - HC Plzeň
15 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 10. kolo - výsledky
video
online
D.Králové B - Pardubice "B"
6.6. 11:00
video
online
Ž. Brod - SK Turnov
19 : 16
video
online
Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
10
9
0
1
315 : 223
18
2
D.Králové B
9
6
1
2
273 : 212
13
3
Ž. Brod
10
6
1
3
218 : 217
13
4
Pardubice "B"
9
4
0
5
195 : 195
8
5
SK Turnov
10
2
0
8
227 : 265
4
6
Ledeč n. S. "B"
10
1
0
9
194 : 310
2
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
58
Jiří Šimek
1.HK Dvůr Králové "B"
49
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
42
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miloslav Jůza
1.HK Dvůr Králové "B"
14
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
13
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kulich
SK Casino Turnov
28
Marek Ouvín
SK Casino Turnov
22
Ondřej Kulich
SK Casino Turnov
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.