Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
každý s každým
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jaroslav Dostál
Mateřský klub
Slavia Hradec Králové
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
27.2. 15:30
AC081
Ledeč n.S. - Rokycany
22 : 29
22.11. 18:00
AC065
Strakonice - Třeboň B
19 : 19
2.liga mužů SVČ
1.5. 17:00
AD124
Louny - Dukla j.
33 : 26
10.4. 14:00
AD110
Ml. Boleslav - Kolín
23 : 23
27.2. 13:00
AD081
Kolín - Chomutov
25 : 24
20.2. 17:00
AD075
Jablonec A - Ml. Boleslav
21 : 19
2.liga mužů JM
25.4. 10:30
AE115
H.Brod - V. Meziříčí A
17 : 27
1.liga starších dorostenců
6.3. 15:00
AG089
Lovosice - Karviná
24 : 34
2.liga starších dorostenců Č
1.5. 12:00
AH124
Louny - Plzenec
32 : 21
10.4. 10:00
AH110
Ml.Boleslav - Náchod
26 : 27
28.3. 16:00
AH105
Chrudim - Most
31 : 19
1.liga mladších dorostenců Č
1.5. 14:30
AJ124
Louny - Dukla
24 : 24
10.4. 12:00
AJ110
Ml. Boleslav - Náchod
18 : 36
20.3. 16:00
AJ100
Jičín - Liberec
39 : 24
6.3. 13:00
AJ089
Lovosice - Liberec
34 : 22
Severočeská liga mlž
20.9. 13:30
DI014
Most - Chomutov
26 : 13
Oblastní přebor - muži
11.6. 18:00
IA029
Ž. Brod - SK Turnov
19 : 16
16.5. 10:30
IA020
Ledeč n. S. "B" - SK Turnov
18 : 27
27.11. 18:00
IA014
Náchod "B" - Ž. Brod
29 : 25
Oblastní přebor - starší žáci
5.5. 18:00
IC036
Hr.Králové - Jičín
5 : 44
18.4. 14:00
IC056
Hr.Králové - Pardubice
13 : 24
11.4. 10:00
IC030
Pardubice - Chrudim
19 : 20
13.9. 10:45
IC006
Náchod "B" - Jičín
11 : 38
13.9. 09:00
IC005
Náchod "A" - Jičín
38 : 18
Oblastní přebor - mladší žáci
5.5. 19:00
ID040
Hr. Králové - Jičín
13 : 28
5.5. 17:00
ID039
Hr. Králové - Jičín
12 : 29
11.4. 11:00
ID034
Pardubice - Chrudim
18 : 16
13.9. 11:45
ID008
Náchod - Jičín
9 : 28
13.9. 10:00
ID007
Náchod - Jičín
11 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 10. kolo - výsledky
video
online
D.Králové B - Pardubice "B"
6.6. 11:00
video
online
Ž. Brod - SK Turnov
19 : 16
video
online
Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
10
9
0
1
315 : 223
18
2
D.Králové B
9
6
1
2
273 : 212
13
3
Ž. Brod
10
6
1
3
218 : 217
13
4
Pardubice "B"
9
4
0
5
195 : 195
8
5
SK Turnov
10
2
0
8
227 : 265
4
6
Ledeč n. S. "B"
10
1
0
9
194 : 310
2
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
58
Jiří Šimek
1.HK Dvůr Králové "B"
49
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
42
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miloslav Jůza
1.HK Dvůr Králové "B"
14
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
13
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kulich
SK Casino Turnov
28
Marek Ouvín
SK Casino Turnov
22
Ondřej Kulich
SK Casino Turnov
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.