Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
každý s každým
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
2.5. 10:30
AL049
D.Králové - Náchod B
23 : 25
25.4. 12:30
AL045
Náchod B - Kobylisy
21 : 37
Žákovská liga starších žáků
14.2. 15:00
AO112
Náchod "A" - Kopřivnice A
20 : 22
14.2. 11:30
AO109
Rožnov p/R - Náchod "A"
15 : 27
14.2. 10:00
AO108
Rožnov p/R - Kopřivnice A
17 : 25
1.liga starších dorostenek
14.4. 17:45
AU118
Liberec - Slavia
20 : 38
7.2. 16:00
AU105
Liberec - Zlín
25 : 26
21.11. 12:00
AU057
Liberec - Spartak Třebíč
21 : 27
1.liga mladších dorostenek Č
17.3. 17:45
AW087
Pardubice - Kobylisy
29 : 37
28.11. 09:30
AW061
Pardubice - H.Brod
18 : 33
20.9. 10:30
AW016
Háje - Kobylisy
21 : 27
Český pohár žen
26.8. 18:30
AY009
Pardubice - V. Meziříčí
17 : 26
Společná regionální liga
22.5. 18:00
CR075
Ž. Brod - Chodov B
18 : 25
17.10. 18:00
CR033
Ž. Brod - Kutná Hora
26 : 23
Oblastní přebor - muži
28.5. 18:00
IA025
Ž. Brod - Náchod "B"
26 : 34
23.5. 10:45
IA024
Náchod "B" - Ledeč n. S. "B"
51 : 23
16.5. 10:30
IA021
D.Králové B - Náchod "B"
35 : 34
7.11. 10:30
IA012
D.Králové B - Ž. Brod
25 : 17
31.10. 10:30
IA011
Náchod "B" - D.Králové B
29 : 24
17.10. 11:00
IA009
D.Králové B - Ledeč n. S. "B"
40 : 10
Oblastní přebor - starší žáci
23.5. 12:00
IC048
Náchod "B" - Ledeč
11 : 25
23.5. 09:30
IC047
Náchod "A" - Ledeč
21 : 21
16.5. 12:00
IC043
D.Králové - Náchod "B"
33 : 5
16.5. 08:30
IC042
D.Králové - Náchod "A"
20 : 32
15.5. 16:00
IC040
Chrudim - Náchod "A"
17 : 31
15.5. 12:00
IC041
Chrudim - Náchod "B"
37 : 27
10.4. 10:00
IC029
D.Králové - Hr.Králové
46 : 9
7.11. 10:00
IC003
D.Králové - Jičín
31 : 21
31.10. 12:30
IC026
Náchod "B" - D.Králové
16 : 43
31.10. 09:15
IC025
Náchod "A" - D.Králové
24 : 24
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 10. kolo - výsledky
video
online
D.Králové B - Pardubice "B"
6.6. 11:00
video
online
Ž. Brod - SK Turnov
19 : 16
video
online
Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
10
9
0
1
315 : 223
18
2
D.Králové B
9
6
1
2
273 : 212
13
3
Ž. Brod
10
6
1
3
218 : 217
13
4
Pardubice "B"
9
4
0
5
195 : 195
8
5
SK Turnov
10
2
0
8
227 : 265
4
6
Ledeč n. S. "B"
10
1
0
9
194 : 310
2
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
58
Jiří Šimek
1.HK Dvůr Králové "B"
49
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
42
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miloslav Jůza
1.HK Dvůr Králové "B"
14
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
13
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kulich
SK Casino Turnov
28
Marek Ouvín
SK Casino Turnov
22
Ondřej Kulich
SK Casino Turnov
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.