Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
každý s každým
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Bedřich Nehyba
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
19.9. 15:00
AE016
V. Meziříčí A - Zlín A
30 : 22
1.liga mladších dorostenců M
28.2. 12:30
AK079
N.Veselí - Zubří
26 : 25
2.liga žen M
25.4. 13:00
AT084
Bohunice - Poruba B
27 : 24
10.4. 13:00
AT074
V. Meziříčí - Otrokovice B
41 : 31
6.3. 17:00
AT051
Bohunice - Karviná
29 : 27
31.10. 17:00
AT033
Bohunice - Otrokovice B
29 : 26
25.10. 13:15
AT028
Veselí n.M. - Bohunice
28 : 16
10.10. 15:00
AT022
Měnín - Otrokovice B
20 : 44
19.9. 13:00
AT014
V. Meziříčí - Kunovice
30 : 27
1.liga mladších dorostenek M
6.3. 15:00
AX086
Bohunice - Zábřeh
24 : 27
31.10. 15:00
AX040
Bohunice - Veselí n.M.
20 : 20
25.10. 11:30
AX034
Veselí n.M. - Zlín
22 : 34
19.9. 11:00
AX016
V. Meziříčí - Kunovice
23 : 28
Žákovská liga starších žaček
13.2. 16:50
AZ046
Veselí n.M. - Hlučín
17 : 13
13.2. 14:10
AZ044
Hlučín - Zlín "A"
15 : 29
13.2. 11:30
AZ042
Zlín "B" - Hlučín
20 : 10
Jihomoravská liga play out
15.5. 11:00
LAO017
Bohunice B - SK Kuřim B
28 : 20
9.5. 17:00
LAO013
Juliánov B - Hostěrádky
35 : 25
Jihomoravská liga play off
12.6. 16:00
LAP046
HK Ivančice B - D. Cerekev
26 : 30
Jihomoravská liga A
17.11. 11:15
LA1056
Bystřice n.P. - Hostěrádky
22 : 26
8.11. 10:30
LA1044
Nové Bránice - D. Cerekev
21 : 19
27.9. 14:00
LA1016
D. Cerekev - Nové Bránice
18 : 19
Jihomoravská liga B
15.11. 17:00
LA2045
Bohunice B - Sokolnice
18 : 29
31.10. 13:00
LA2037
Bohunice B - Juliánov B
26 : 24
28.10. 13:00
LA2036
Juliánov B - Brno IV
30 : 26
26.9. 10:30
LA2013
Újezd u Brna - Bohunice B
28 : 20
Divize dorostenců
12.6. 14:00
LC059
D. Cerekev - Újezd u Brna
19 : 30
9.5. 15:00
LC045
Juliánov - HK Ivančice
25 : 35
10.4. 11:00
LC033
V. Meziříčí - Újezd u Brna
38 : 20
27.9. 11:00
LC012
D. Cerekev - V. Meziříčí
19 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 10. kolo - výsledky
video
online
D.Králové B - Pardubice "B"
6.6. 11:00
video
online
Ž. Brod - SK Turnov
19 : 16
video
online
Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
10
9
0
1
315 : 223
18
2
D.Králové B
9
6
1
2
273 : 212
13
3
Ž. Brod
10
6
1
3
218 : 217
13
4
Pardubice "B"
9
4
0
5
195 : 195
8
5
SK Turnov
10
2
0
8
227 : 265
4
6
Ledeč n. S. "B"
10
1
0
9
194 : 310
2
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
58
Jiří Šimek
1.HK Dvůr Králové "B"
49
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
42
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miloslav Jůza
1.HK Dvůr Králové "B"
14
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
13
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kulich
SK Casino Turnov
28
Marek Ouvín
SK Casino Turnov
22
Ondřej Kulich
SK Casino Turnov
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.