Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Radovan Kábrt
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
28.3. 17:00
AC106
Bohemians - Loko Plzeň j.
27 : 33
13.3. 15:30
AC094
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň A
21 : 26
21.11. 15:30
AC066
Ledeč n.S. - Bohemians
27 : 22
8.11. 14:00
AC051
Loko Plzeň j. - Písek
27 : 25
25.10. 17:00
AC043
Praha 4 - Třeboň B
32 : 20
2.liga mužů SVČ
2.5. 17:00
AD122
Hr.Králové - Slavia
36 : 32
25.4. 16:00
AD118
Pardubice - Louny
36 : 26
13.3. 13:00
AD094
Kolín - Most
23 : 22
14.2. 17:00
AD069
Hr.Králové - Dukla j.
33 : 34
21.11. 13:00
AD066
Kolín - Slavia
28 : 25
10.10. 17:00
AD032
Hr.Králové - Louny
24 : 34
3.10. 10:00
AD025
Dukla j. - Ústí n.L.
25 : 25
2.liga mužů JM
27.9. 17:00
AE019
H.Brod - Ivančice
25 : 28
1.liga starších dorostenců
9.5. 14:00
AG129
Lovosice - Kopřivnice
22 : 30
3.10. 14:00
AG025
Dukla - N.Veselí
42 : 34
2.liga starších dorostenců Č
14.11. 12:00
AH056
Liberec - L.Vršovice
27 : 26
1.liga mladších dorostenců Č
9.5. 16:00
AJ129
Lovosice - Louny
26 : 27
14.11. 10:00
AJ056
Liberec - Třeboň
18 : 25
3.10. 12:00
AJ025
Dukla - HC Plzeň
33 : 17
Žákovská liga starších žáků
14.2. 14:00
AO111
Zubří A - Rožnov p/R
26 : 23
14.2. 12:30
AO110
Kopřivnice A - Zubří A
19 : 22
14.2. 09:00
AO107
Náchod "A" - Zubří A
23 : 15
2.liga žen Č
11.4. 15:30
AS075
Pardubice - Písek
27 : 26
6.9. 14:40
AS004
Pardubice - Ústí n.L.
24 : 22
1.liga starších dorostenek
5.9. 16:00
AU002
Liberec - Olomouc
30 : 29
1.liga mladších dorostenek Č
24.4. 09:00
AW126
Pardubice - Háje
27 : 37
11.4. 13:30
AW113
Pardubice - Písek
22 : 44
6.9. 11:20
AW006
Pardubice - SVŠ Plzeň
28 : 27
Přebor Prahy žen
22.5. 14:30
BB104
Kobylisy II C - Mělník
24 : 14
22.5. 12:30
BB101
Kobylisy II C - Radlice
20 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 10. kolo - výsledky
video
online
D.Králové B - Pardubice "B"
6.6. 11:00
video
online
Ž. Brod - SK Turnov
19 : 16
video
online
Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
10
9
0
1
315 : 223
18
2
D.Králové B
9
6
1
2
273 : 212
13
3
Ž. Brod
10
6
1
3
218 : 217
13
4
Pardubice "B"
9
4
0
5
195 : 195
8
5
SK Turnov
10
2
0
8
227 : 265
4
6
Ledeč n. S. "B"
10
1
0
9
194 : 310
2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.