Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - starší žáci
Rozpis soutěže
každý s každým
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Radovan Kábrt
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
28.3. 17:00
AC106
Bohemians - Loko Plzeň j.
27 : 33
13.3. 15:30
AC094
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň A
21 : 26
21.11. 15:30
AC066
Ledeč n.S. - Bohemians
27 : 22
8.11. 14:00
AC051
Loko Plzeň j. - Písek
27 : 25
25.10. 17:00
AC043
Praha 4 - Třeboň B
32 : 20
2.liga mužů SVČ
2.5. 17:00
AD122
Hr.Králové - Slavia
36 : 32
25.4. 16:00
AD118
Pardubice - Louny
36 : 26
13.3. 13:00
AD094
Kolín - Most
23 : 22
14.2. 17:00
AD069
Hr.Králové - Dukla j.
33 : 34
21.11. 13:00
AD066
Kolín - Slavia
28 : 25
10.10. 17:00
AD032
Hr.Králové - Louny
24 : 34
3.10. 10:00
AD025
Dukla j. - Ústí n.L.
25 : 25
2.liga mužů JM
27.9. 17:00
AE019
H.Brod - Ivančice
25 : 28
1.liga starších dorostenců
9.5. 14:00
AG129
Lovosice - Kopřivnice
22 : 30
3.10. 14:00
AG025
Dukla - N.Veselí
42 : 34
2.liga starších dorostenců Č
14.11. 12:00
AH056
Liberec - L.Vršovice
27 : 26
1.liga mladších dorostenců Č
9.5. 16:00
AJ129
Lovosice - Louny
26 : 27
14.11. 10:00
AJ056
Liberec - Třeboň
18 : 25
3.10. 12:00
AJ025
Dukla - HC Plzeň
33 : 17
Žákovská liga starších žáků
14.2. 14:00
AO111
Zubří A - Rožnov p/R
26 : 23
14.2. 12:30
AO110
Kopřivnice A - Zubří A
19 : 22
14.2. 09:00
AO107
Náchod "A" - Zubří A
23 : 15
2.liga žen Č
11.4. 15:30
AS075
Pardubice - Písek
27 : 26
6.9. 14:40
AS004
Pardubice - Ústí n.L.
24 : 22
1.liga starších dorostenek
5.9. 16:00
AU002
Liberec - Olomouc
30 : 29
1.liga mladších dorostenek Č
24.4. 09:00
AW126
Pardubice - Háje
27 : 37
11.4. 13:30
AW113
Pardubice - Písek
22 : 44
6.9. 11:20
AW006
Pardubice - SVŠ Plzeň
28 : 27
Přebor Prahy žen
22.5. 14:30
BB104
Kobylisy II C - Mělník
24 : 14
22.5. 12:30
BB101
Kobylisy II C - Radlice
20 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč - D.Králové
18 : 17
video
online
D.Králové - Pardubice
27 : 24
video
online
Pardubice - Ledeč
17 : 19
video
online
Pardubice - Ledeč
16 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "A"
14
12
2
0
516 : 245
26
2
D.Králové
14
10
1
3
408 : 270
21
3
Ledeč
14
8
1
5
282 : 230
17
4
Chrudim
13
7
0
6
326 : 263
14
5
Pardubice
14
7
0
7
320 : 292
14
6
Jičín
13
6
0
7
321 : 268
12
7
Hr.Králové
14
2
0
12
157 : 478
4
8
Náchod "B"
14
1
0
13
222 : 506
2
Tabulka střelců
Pavel Pich
HC TJ Náchod "A"
184
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
167
Vojtěch Stára
HC TJ Náchod "A"
113
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Valúch
HC SKP Pardubice
8
Jan Vrána
1.HK Dvůr Králové
7
Martin Hlava
HBC Jičín
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Mikan
SOKOL Chrudim
26
Jan Vrána
1.HK Dvůr Králové
22
Martin Cinko
HC SKP Pardubice
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.