Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Rozpis soutěže
každý s každým
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Petr Balatka
Mateřský klub
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Rok narození
1946
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy žen
6.11. 19:45
BB040
Háje - Turnov
21 : 17
23.10. 18:15
BB023
Turnov - Praha 4
25 : 10
10.10. 15:45
BB045
Turnov - Střešovice
16 : 25
2.10. 18:15
BB034
Turnov - Astra C
20 : 20
Společná regionální liga
5.6. 18:00
CR083
Ž. Brod - Sokol Úvaly
29 : 21
17.4. 18:00
CR056
Ž. Brod - Zruč n.S.
22 : 13
Severočeská liga muži
8.5. 10:30
DA073
Česká Lípa - Varnsdorf
29 : 13
20.9. 09:00
DA012
Liberec - Česká Lípa
24 : 20
6.9. 14:30
DA003
Liberec - Chemička "B"
37 : 23
Severočeská liga stž
29.5. 12:00
DG054
Liberec - Lovosice A
25 : 52
29.5. 10:00
DG058
Liberec - Lovosice B
33 : 33
20.9. 15:00
DG019
Liberec - Louny
19 : 34
20.9. 11:00
DG008
Liberec - Louny
20 : 35
6.9. 10:30
DG003
Liberec - Tygři UL
26 : 35
Severočeská liga mlž
20.9. 13:00
DI012
Liberec - Louny
23 : 22
19.9. 13:00
DI011
Jablonec - Lovosice B
25 : 22
6.9. 12:30
DI003
Liberec - Chomutov
16 : 11
Oblastní přebor - muži
10.10. 11:00
IA007
SK Turnov - Náchod "B"
22 : 30
Oblastní přebor - starší žáci
11.10. 10:00
IC018
Jičín - Hr.Králové
35 : 6
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 6. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n. S. - Velké Meziříčí
15.4. 16:00
video
online
Pardubice - H. Brod
15.4. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velké Meziříčí
5
3
0
2
86 : 72
6
2
H. Brod
3
2
0
1
53 : 44
4
3
Ledeč n. S.
3
1
0
2
41 : 51
2
4
Pardubice
3
1
0
2
41 : 54
2
Tabulka střelců
Markéta Partlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
26
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
18
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alexandra Satrapová
Jiskra Havl. Brod
2
Markéta Partlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2
Veronika Kotanová
Jiskra Havl. Brod
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Kluchová
Kovofiniš Ledeč n.S.
10
Markéta Kutíková
SHK D-P Pardubice
2
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.