Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Rozpis soutěže
každý s každým
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jiří Novotný
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
5.5. 18:00
AA158
Karviná - Zubří
32 : 26
28.4. 18:00
AA161
Hranice - Dukla
29 : 25
25.4. 10:30
AA155
Zubří - Karviná
26 : 23
3.4. 17:00
AA157
Dvůr Králové - Frýdek-Místek
33 : 28
31.3. 18:00
AA146
Karviná - Dukla
32 : 23
17.3. 18:00
AA134
Kopřivnice - Dukla
26 : 35
14.3. 10:30
AA142
Karviná - Plzeň
30 : 26
7.3. 10:30
AA129
Lovosice - Kopřivnice
29 : 28
7.2. 17:00
AA094
Frýdek-Místek - Jičín
24 : 25
6.2. 18:00
AA092
Zubří - Lovosice
28 : 26
12.12. 16:30
AA090
Dukla - Zubří
22 : 20
5.12. 18:00
AA084
Kopřivnice - Plzeň
28 : 33
29.11. 10:30
AA075
Hranice - Dvůr Králové
43 : 26
4.11. 17:30
AA012
Karviná - Zubří
34 : 29
24.10. 18:00
AA046
Zubří - Plzeň
26 : 23
21.10. 18:00
AA067
Přerov - Karviná
26 : 37
10.10. 17:00
AA032
Třeboň - Kopřivnice
26 : 24
27.9. 17:00
AA022
Frýdek-Místek - Hranice
25 : 28
Český pohár mužů
2.12. 18:00
AN076
Třeboň - Lovosice
26 : 27
W.H.I.L.
8.5. 18:00
AP160
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
10.4. 18:00
AP148
Šaľa - Michalovce
24 : 16
21.2. 11:00
AP100
HC Zlín - J.Hradec
27 : 18
10.2. 18:00
AP092
Veselí n.M. - ŠKP Bratislava
37 : 21
22.11. 00:00
AP049
Inter - Michalovce
21 : 36
14.11. 17:30
AP044
Olomouc - Šaľa
30 : 27
19.9. 17:00
AP013
Veselí n.M. - Michalovce
38 : 24
Baráž ženy
12.5. 19:00
ARW002
J.Hradec - Most
19 : 26
Jihomoravská liga B
15.11. 13:00
LA2046
Juliánov B - V. Meziříčí B
27 : 32
Divize dorostenců
15.11. 11:00
LC030
HK Ivančice - Juliánov
25 : 24
Zimní pohár mužů
12.3. 18:00
LZP014
Maloměřice A - Bohunice A
35 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 6. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n. S. - Velké Meziříčí
15.4. 16:00
video
online
Pardubice - H. Brod
15.4. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velké Meziříčí
5
3
0
2
86 : 72
6
2
H. Brod
3
2
0
1
53 : 44
4
3
Ledeč n. S.
3
1
0
2
41 : 51
2
4
Pardubice
3
1
0
2
41 : 54
2
Tabulka střelců
Markéta Partlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
26
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
18
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alexandra Satrapová
Jiskra Havl. Brod
2
Markéta Partlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2
Veronika Kotanová
Jiskra Havl. Brod
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Kluchová
Kovofiniš Ledeč n.S.
10
Markéta Kutíková
SHK D-P Pardubice
2
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.