Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
každý s každým
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Pavel Malinek
Mateřský klub
Sportovní klub Droždín
Rok narození
1977
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.4.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
1.5. 16:00
AE122
Zlín A - Telnice
33 : 24
8.11. 17:00
AE050
Juliánov A - Maloměřice A
28 : 34
2.liga mužů SM
25.4. 15:00
AF120
Házená Uničov - Paskov A
27 : 32
14.3. 10:30
AF093
Šumperk - Vsetín
41 : 29
7.3. 12:30
AF087
V. Bystřice - Paskov A
28 : 26
22.11. 15:00
AF066
Házená Uničov - Šumperk
19 : 39
27.9. 15:00
AF022
Házená Uničov - Vsetín
32 : 34
20.9. 10:30
AF018
Holešov - L.Zubří A
40 : 22
6.9. 14:45
AF006
V. Bystřice - Holešov
21 : 23
2.liga starších dorostenců M
1.5. 14:00
AI122
Zlín - Rožnov p/R
26 : 26
7.3. 10:45
AI087
V. Bystřice - Zlín
30 : 26
3.10. 15:00
AI028
V. Bystřice - Frýdek-Místek
26 : 26
1.liga mladších dorostenců M
1.5. 18:00
AK122
Zlín - Karviná
19 : 48
7.3. 09:00
AK087
V. Bystřice - Zlín
31 : 34
6.9. 13:00
AK006
V. Bystřice - Brno
23 : 20
Český pohár mužů
29.8. 15:30
AN021
Házená Uničov - Olomouc
18 : 17
Žákovská liga starších žáků
6.3. 16:30
AO152
Talent A - Zubří A
17 : 17
6.3. 14:30
AO149
Talent A - Lovosice A
18 : 17
6.3. 13:50
AO148
Č.Budějovice A - Olomouc
18 : 4
6.3. 10:30
AO143
Olomouc - Lovosice A
16 : 19
6.3. 09:50
AO142
Náchod "A" - Č.Budějovice A
10 : 15
13.2. 13:20
AO123
Strakonice A - Lovosice A
16 : 24
13.2. 11:50
AO122
N. Veselí - Strakonice A
23 : 13
13.2. 09:25
AO120
Lovosice A - N. Veselí
22 : 21
13.2. 08:30
AO119
Olomouc - Strakonice A
12 : 11
2.liga žen M
18.4. 17:00
AT080
Olomouc - Kunovice
25 : 24
14.11. 15:00
AT044
Kunovice - Otrokovice B
24 : 26
1.liga mladších dorostenek M
14.11. 13:00
AX054
Kunovice - Olomouc
26 : 29
13.9. 16:00
AX009
Zábřeh - V. Meziříčí
25 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 10. kolo - výsledky
video
online
D.Králové B - Pardubice "B"
6.6. 11:00
video
online
Ž. Brod - SK Turnov
19 : 16
video
online
Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
10
9
0
1
315 : 223
18
2
D.Králové B
9
6
1
2
273 : 212
13
3
Ž. Brod
10
6
1
3
218 : 217
13
4
Pardubice "B"
9
4
0
5
195 : 195
8
5
SK Turnov
10
2
0
8
227 : 265
4
6
Ledeč n. S. "B"
10
1
0
9
194 : 310
2
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
58
Jiří Šimek
1.HK Dvůr Králové "B"
49
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
42
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miloslav Jůza
1.HK Dvůr Králové "B"
14
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
13
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kulich
SK Casino Turnov
28
Marek Ouvín
SK Casino Turnov
22
Ondřej Kulich
SK Casino Turnov
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.