Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
každý s každým
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Tomáš Prchal
Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
14
Tomáš Hrubý
HC SKP Pardubice "B"
14
Tomáš Voslař
HC TJ Náchod "B"
13
Pavel Novák
Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
13
Petr Hamza
HC SKP Pardubice "B"
13
Jan Wurm
Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
12
Kamil Rada
Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
12
Martin Zelinka
1.HK Dvůr Králové "B"
11
Jiří Zahradník
Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
11
Lukáš Vaněk
HC TJ Náchod "B"
11
Jiří Roul
Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
11
Ondřej Kulich
SK Casino Turnov
11
Matouš Křikava
Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
11
Ondřej Jokl
1.HK Dvůr Králové "B"
11
Vilém Černohorský
HC SKP Pardubice "B"
11
Jakub Šimonek
HC SKP Pardubice "B"
10
Jiří Morávek
HC SKP Pardubice "B"
10
Ondřej Havlas
HC SKP Pardubice "B"
10
Petr Kulich
SK Casino Turnov
9
Josef Brázda
Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
9
Michael Šefr
ŽBS Železný Brod
8
Michael Jeřábek
Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
7
Karel Hracha
1.HK Dvůr Králové "B"
7
Jan Zorád
1.HK Dvůr Králové "B"
6
Pavel Třešňák
SK Casino Turnov
6
Jan Říha
HC TJ Náchod "B"
6
Matěj Filip
HC TJ Náchod "B"
6
Jan Andrejs
HC TJ Náchod "B"
6
Aleš Tuláček
ŽBS Železný Brod
5
Ladislav Šmika
ŽBS Železný Brod
5
David Novotný
ŽBS Železný Brod
5
Pavel Filipets
ŽBS Železný Brod
5
Jaroslav Bachúrek
ŽBS Železný Brod
5
Jan Škoda
HC TJ Náchod "B"
4
Jan Soukup
SK Casino Turnov
4
Jakub Labský
1.HK Dvůr Králové "B"
4
Libor Kutílek
Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
4
Jakub Hanuš
HC TJ Náchod "B"
4
Tomáš Dvořák
1.HK Dvůr Králové "B"
4
Jan Bakeš
ŽBS Železný Brod
4
Zpět
Další
Předchozí kola
jarní část - 10. kolo - výsledky
video
online
D.Králové B - Pardubice "B"
6.6. 11:00
video
online
Ž. Brod - SK Turnov
19 : 16
video
online
Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
10
9
0
1
315 : 223
18
2
D.Králové B
9
6
1
2
273 : 212
13
3
Ž. Brod
10
6
1
3
218 : 217
13
4
Pardubice "B"
9
4
0
5
195 : 195
8
5
SK Turnov
10
2
0
8
227 : 265
4
6
Ledeč n. S. "B"
10
1
0
9
194 : 310
2
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
58
Jiří Šimek
1.HK Dvůr Králové "B"
49
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
42
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miloslav Jůza
1.HK Dvůr Králové "B"
14
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
13
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kulich
SK Casino Turnov
28
Marek Ouvín
SK Casino Turnov
22
Ondřej Kulich
SK Casino Turnov
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.