Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - starší žáci
Rozpis soutěže
každý s každým
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Roul
Kovofiniš Ledeč n.S.
6 - 0 - 0 - 3
Aleš Kulhánek
Slavia Hradec Králové
2 - 0 - 0 - 1
Aleš Král
HC TJ Náchod "A"
2 - 0 - 0 - 1
Aleš Král
HC TJ Náchod "B"
6 - 0 - 0 - 3
Benjamin Kotlár
HC TJ Náchod "B"
2 - 0 - 0 - 1
Benjamin Kotlár
HC TJ Náchod "A"
2 - 0 - 0 - 1
David Bartoš
Slavia Hradec Králové
2 - 0 - 0 - 1
David Baláž
Slavia Hradec Králové
10 - 0 - 1 - 0
Dominik Vaněk
HC SKP Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Filip Herzán
SOKOL Chrudim
14 - 0 - 0 - 7
František Pošmura
HC TJ Náchod "B"
2 - 0 - 0 - 1
František Ptáčník
Kovofiniš Ledeč n.S.
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Kupka
HBC Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Drápela
Kovofiniš Ledeč n.S.
4 - 0 - 0 - 2
Jan Blanař
Slavia Hradec Králové
4 - 0 - 0 - 2
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
8 - 0 - 1 - 4
Jan Kosinka
HC TJ Náchod "A"
12 - 0 - 0 - 6
Jan Vrána
1.HK Dvůr Králové
22 - 0 - 1 - 11
Jindřich Mečíř
1.HK Dvůr Králové
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Petržilka
SOKOL Chrudim
12 - 0 - 0 - 6
Jiří Moravec
SOKOL Chrudim
16 - 0 - 0 - 8
Josef Čipera
1.HK Dvůr Králové
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Heger
Slavia Hradec Králové
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Kiňo
HC SKP Pardubice
6 - 0 - 0 - 3
Lukáš Mrtka
HC SKP Pardubice
16 - 0 - 1 - 3
Marek Janeba
1.HK Dvůr Králové
2 - 0 - 0 - 1
Martin Doležal
HC TJ Náchod "A"
2 - 0 - 0 - 1
Martin Cinko
HC SKP Pardubice
20 - 0 - 0 - 10
Matěj Vitoušek
1.HK Dvůr Králové
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Mikan
SOKOL Chrudim
26 - 0 - 2 - 8
Michal Paclík
1.HK Dvůr Králové
2 - 0 - 0 - 1
Ondra Mikule
HBC Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Krejčí
HC SKP Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Vitoušek
1.HK Dvůr Králové
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Bajer
HBC Jičín
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Hurtík
SOKOL Chrudim
6 - 0 - 0 - 3
Patrik Čech
HC TJ Náchod "B"
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Cakl
Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Beránek
HC TJ Náchod "B"
8 - 0 - 0 - 4
Další
Předchozí kola
jarní část - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč - D.Králové
18 : 17
video
online
D.Králové - Pardubice
27 : 24
video
online
Pardubice - Ledeč
17 : 19
video
online
Pardubice - Ledeč
16 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "A"
14
12
2
0
516 : 245
26
2
D.Králové
14
10
1
3
408 : 270
21
3
Ledeč
14
8
1
5
282 : 230
17
4
Chrudim
13
7
0
6
326 : 263
14
5
Pardubice
14
7
0
7
320 : 292
14
6
Jičín
13
6
0
7
321 : 268
12
7
Hr.Králové
14
2
0
12
157 : 478
4
8
Náchod "B"
14
1
0
13
222 : 506
2
Tabulka střelců
Pavel Pich
HC TJ Náchod "A"
184
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
167
Vojtěch Stára
HC TJ Náchod "A"
113
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Valúch
HC SKP Pardubice
8
Jan Vrána
1.HK Dvůr Králové
7
Martin Hlava
HBC Jičín
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Mikan
SOKOL Chrudim
26
Jan Vrána
1.HK Dvůr Králové
22
Martin Cinko
HC SKP Pardubice
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.