Východočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - starší žáci
Rozpis soutěže
každý s každým
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Matěj Mikan
SOKOL Chrudim
26 - 0 - 2 - 8
Jan Vrána
1.HK Dvůr Králové
22 - 0 - 1 - 11
Martin Cinko
HC SKP Pardubice
20 - 0 - 0 - 10
Radim Švec
SOKOL Chrudim
16 - 0 - 1 - 8
Lukáš Mrtka
HC SKP Pardubice
16 - 0 - 1 - 3
Jiří Moravec
SOKOL Chrudim
16 - 0 - 0 - 8
Pavel Herink
HC SKP Pardubice
16 - 0 - 1 - 3
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
14 - 0 - 0 - 7
Filip Herzán
SOKOL Chrudim
14 - 0 - 0 - 7
Jiří Petržilka
SOKOL Chrudim
12 - 0 - 0 - 6
Jan Kosinka
HC TJ Náchod "A"
12 - 0 - 0 - 6
Pavel Mynář
1.HK Dvůr Králové
10 - 0 - 0 - 5
David Baláž
Slavia Hradec Králové
10 - 0 - 1 - 0
Petr Šmejkal
HC TJ Náchod "A"
8 - 0 - 0 - 4
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
8 - 0 - 1 - 4
Patrik Beránek
HC TJ Náchod "A"
8 - 0 - 0 - 4
Patrik Beránek
HC TJ Náchod "B"
8 - 0 - 0 - 4
Vojtěch Stára
HC TJ Náchod "A"
6 - 0 - 0 - 3
Adam Roul
Kovofiniš Ledeč n.S.
6 - 0 - 0 - 3
Aleš Král
HC TJ Náchod "B"
6 - 0 - 0 - 3
Vít Komárek
SOKOL Chrudim
6 - 0 - 0 - 3
Lukáš Kiňo
HC SKP Pardubice
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Hurtík
SOKOL Chrudim
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Fiala
Kovofiniš Ledeč n.S.
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Bajer
HBC Jičín
6 - 0 - 0 - 3
Matěj Vitoušek
1.HK Dvůr Králové
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Vitoušek
1.HK Dvůr Králové
4 - 0 - 0 - 2
Robert Souček
HC TJ Náchod "B"
4 - 0 - 0 - 2
František Ptáčník
Kovofiniš Ledeč n.S.
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Pich
HC TJ Náchod "A"
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Krejčí
HC SKP Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Drápela
Kovofiniš Ledeč n.S.
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Deml
HC SKP Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Petr Blažek
Kovofiniš Ledeč n.S.
4 - 0 - 0 - 2
Jan Blanař
Slavia Hradec Králové
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Zítko
HC TJ Náchod "B"
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Vašíček
HC TJ Náchod "B"
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Vaněk
HC SKP Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Tyler
HC TJ Náchod "B"
2 - 0 - 0 - 1
Robert Souček
HC TJ Náchod "A"
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
jarní část - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč - D.Králové
18 : 17
video
online
D.Králové - Pardubice
27 : 24
video
online
Pardubice - Ledeč
17 : 19
video
online
Pardubice - Ledeč
16 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "A"
14
12
2
0
516 : 245
26
2
D.Králové
14
10
1
3
408 : 270
21
3
Ledeč
14
8
1
5
282 : 230
17
4
Chrudim
13
7
0
6
326 : 263
14
5
Pardubice
14
7
0
7
320 : 292
14
6
Jičín
13
6
0
7
321 : 268
12
7
Hr.Králové
14
2
0
12
157 : 478
4
8
Náchod "B"
14
1
0
13
222 : 506
2
Tabulka střelců
Pavel Pich
HC TJ Náchod "A"
184
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
167
Vojtěch Stára
HC TJ Náchod "A"
113
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Valúch
HC SKP Pardubice
8
Jan Vrána
1.HK Dvůr Králové
7
Martin Hlava
HBC Jičín
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Mikan
SOKOL Chrudim
26
Jan Vrána
1.HK Dvůr Králové
22
Martin Cinko
HC SKP Pardubice
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.